O Nas

I.P.W. WIKATECH sp. z o.o jest firmą z dużym doświadczeniem w wykonywaniu robót w branżach instalacyjnych.

I.P.W. WIKATECH sp. z o.o

Jesteśmy firmą z dużym doświadczeniem w wykonywaniu robót w branżach instalacyjnych. Czego dowodem jest fakt, że przedsiębiorstwo nieprzerwanie realizuje inwestycje od 1988 roku.

Wykonanie projektów instalacji ppoż. :

Oferujemy pełny zakres usług:

Ochrona przeciwpożarowa obiektów zarówno prywatnych, jak i użytku publicznego musi być niezawodna, dlatego tak istotny jest dobry projekt i montaż odpowiedniego systemu przeciwpożarowego oraz jego późniejsze serwisowanie.

Projektowanie

Zajmujemy się projektowaniem instalacji przeciwpożarowych, przeznaczonych do budynków, wymagających trwałej ochrony ppoż. Szczególnie istotne są dla nas kwestie bezpieczeństwa.

Wykonawstwo

Instalacja przeciwpożarowa służy ratowaniu życia, więc szczególny nacisk kładziemy na jej prawidłowe wykonanie, oraz postępowanie zgodne z normami budowlanymi i instrukcjami technicznymi dostarczonymi przez producenta.

Serwis

Oferujemy Państwu profesjonalną, kompleksową obsługę serwisową w zakresie opieki nad prawidłowym funkcjonowaniem urządzeń ochrony przeciwpożarowej. Sprzęt ze specjalistycznym przeznaczeniem wymaga wysokiej sprawności działania.

Przeznaczenie

W zakresie instalacji pożarowych obsługujemy obiekty użyteczności publicznej, centra handlowe oraz zakłady przemysłowe na terenie całego kraju.

Nasz kadra

Wszystkie prace wykonuje wyspecjalizowana kadra inżynieryjno-techniczna w oparciu o wymagania stawiane przez inwestorów, użytkowników oraz przepisy i normy z zakresu ochrony ppoż.

Nasi klienci

Zadowoleni Klienci to dla Nas najlepsza reklama.
Nasze autorskie rozwiązania kierujemy do przedsiębiorstw z różnych branż, dopasowując je do ich specyfiki. Projektujemy tym samym systemy dopasowane do potrzeb określonego Klienta.

Potrzebujesz Więcej Informacji?

W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.